EVA GARDEN

şimdi ara
Bugün 1 , Nisan ayında 1 ve toplamda 33 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

EVA GARDEN

SERHAT İZOL
--
Bahçeköy Yeni Mah. Adnan Menderes Cad. 3/6

Eva Garden Bahçeköy, doğanın tam kalbinde Belgrad Ormanlarının içinde eşsiz tabiatıyla peri masallarını andıran, hayallerin üzerinde yüksek standartlara sahip eşsiz bir mekan.

 Tabiatı sihirli dokunuşlarla daha da eşsiz kılan Eva Garden, Versay Bahçe ve Majorella (havuz) Bahçe olarak 2 ana mekandan oluşmaktadır. Ülkemiz dışında Avrupa ve İngiltere’de bir çok organizasyona ev sahipliği yapmış, alanında profesyonel 15 yıldır sektörün içinde olan deneyimli bir ekip tarafından hizmet veriliyor. Dünyanın birçok ülkesinden ilham alınarak, görenleri beklentinin üzerinde alışılmışın dışında konseptler sunuyor. Üstlendiği organizasyonun sorumluluk bilincinde olan, misafir için ne denli önem taşıdığının farkında görevlerini her zaman mükemmelinde ötesinde gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Majorella (havuz) Bahçe, havuz başında, aynı zamanda doğal çim ve tabiatın tüm renkleri doğal güzellikleriyle, gelin konağının da evininde içinde bulunduğu Majorella  görenleri kendilerini bir masalın baş kahramanları gibi hissettiriyor.

 Gala yemek düzeninde 400 kişi, kokteyl düzenin 1,000 kişi kapasiteli kır düğünü, özel davet, etkinlik, şirket lansmanları, kurumsal davetler, mezuniyet eğlenceleri gibi bir çok organizasyon ve etkinlikler için hizmet veriyor. Hayal gücünde sınır tanımayan, görselliğin ön planda olduğu, fark yaratan mönüleriyle davet yemeklerini bir lezzet şölenine dönüştürüyor.

Versay Bahçe, İstanbul’oksijen yuvası Belgrad ormanlarının içinde rüya gibi bir kır bahçesi Eva Kır Bahçe, Gala yemek düzeninde 800 kişi, kokteyl düzenin de 1,600 kişiye hizmet verebilme kapasitesine sahiptir.

Mekana girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi çiçeklerle, meyve ağaçları ve doğanın tüm güzellikleriyle iç içe bulacağınız emsali olmayan adeta bir rüya bahçesinde hissedeceksiniz. Hayatınızın en özel anlarında kendinizi özel hissettirecek üstün servis kalitesi ve büyüleyici atmosferiyle kusursuz hizmeti ilke edinmiş olan Eva Garden Bahçeköy siz misafirlerini bekliyor.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *