İSTANBUL EV TEKSTİL ATÖLYESİ

şimdi ara
Bugün 1 , Nisan ayında 4 ve toplamda 30 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

İSTANBUL EV TEKSTİL ATÖLYESİ

GALİP KAPLAN
--
--
YENİSAHRA MAHALLESİ, YAVUZ SELİM CADDESİ, DARENDE SOKAK, NO: 3/A

Ev Tekstil Atölyesi, 1995 yılından bu yana ev tekstil sektöründe fason ürün imalathanesi olarak hizmet vermektedir.
Ev Tekstil Atölyesi olarak, birikim ve tecrübemiz ile beraber, pek çok ev, villa, otel, ofis ve gibi kurumların iç dekorasyonlarını, bu yerlerin tül, perdelik kumaş, döşemelik kumaş, stor, yatak örtüsü, tekstil aksesuarı ve benzeri ihtiyaçları tarafımızca karşılanmıştır.
Yatak örtüsü, perde, nevresim, pike takımları, kırlent, masa örtüleri, bebek takımları, hastane ve otel tekstili ürün yelpazesinde üretim yapmaktadır.
Yüksek kapasiteli üretim hacmimizle, kişiye özel ürünler de imal etmekteyiz.
Kurulduğu günden bu güne gelene dek, sürekli daha iyiye yönelme arzumuz sayesinde, işçiliğimizde ve kalitemizde yüksek standartları yakalamaya çalışan firmamızın, başarıları siz değerli müşterilerimizin gösterdiğiniz referanslardan ileri gelmektedir.
İmalatını yaptığımız ürünlerin toptan ve perakende satışında, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak, kaliteyi, güveni, gururu, verimliliği ve zamanı doğru kullanmayı firma ilkelerimiz hale getirmiştir.
Yıllar boyu kazandığımız tecrübemizi, Ev tekstili alanında en son teknoloji ile birleştirerek, üstün kalite ile hazırladığımız ürün çeşitleri ile İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere, Türkiye`nin her köşesine hizmet vermekteyiz.
Kalite anlayışından hiç bir zaman ödün vermeyişimiz, ürün çeşitliliği ile buluşarak, ev tekstil ürünleri alanında, söz sahibi olmamızı sağlamıştır.
Ev tekstili deyince aklımıza gelen tek şey işlev, estetiklik ve zerafet.
Misyonumuz; bu bilinçle hareket edip mekânlarınızı farklılaştırmaktayız.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *