İSTANBUL NLF SU ARITMA SİSTEMLERİ

şimdi ara
Bugün 1 , Nisan ayında 2 ve toplamda 28 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

İSTANBUL NLF SU ARITMA SİSTEMLERİ

ALİ BEY
--
--
Aydınlar Mah. Sultangazi Cad. 105/B Çekmeköy , İstanbul

Hizmet Tanımı
Randevulu Hizmet ve Güvenli Servis

Müşteriden önceden randevu talep edilir ve bir gün öncesinde tekrar bildirilir.NLF SU ARITMA servis uzmanları ziyareti gerçekleştirir ve servis içeriğini bizzat kontrol eder.

SATIŞ SONRASI ve Filtre Değişim

Her bir ürün değişim periyoduna göre ziyaret edildiğinde, düzenli olarak filtre değişimi yapılır. Bakım sırasında çözümü mümkün olan servis hizmetleri çözümlenir, uzman teknoloji desteğinin gerekmesi durumunda arıza merkezine direkt aktarılır. Örnek servis hizmeti 6-8 ay baz alınarak yapılmıştır.Filtre değişim ve bakım süreleri kullanılan ürünün türüne-yerine göre değişkenlik gösterebilir. MÜŞTERİ DANIŞMA VE ÇÖZÜM SERVİSİ Ürün kullanımı sırasında merak edilen durumlarla ilgili bilgi aktarımı yapılır. Müşterinin ilgilendiği ürünlerle ilgili detaylı bilgilendirme ve rehberlik sağlanır.

Arama Terimleri: Su Arıtma Cihazı Tamiri, Evsel Su Arıtma Sistemleri, Tezgah Altı Su Arıtma Sistemleri, Satış Sonrası Destek, Su Arıtma Filtre Değişimi, Su Arıtma Teknik Servisi, Su Arıtma Kurulum ve Montaj, Su Arıtma Cihazları, Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri, Bakım ve Onarım, Su Arıtma Filtreleri

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *