ŞIHIN YERİ 1

şimdi ara
Bugün 1 , Nisan ayında 4 ve toplamda 309 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

ŞIHIN YERİ 1

.
.
.
Osmangazi Mh Akbıyık Apt, Emniyet Cd


1970 yılından bu yana içinde bulunduğumuz gıda sektöründe, misafirlerimizi evimizdeki gibi ağırlayabilmek adına 1993 yılında Şıhın Yeri’ni açarak devam etti serüvenimiz.
İlk günden itibaren her zaman gelen konuklarımıza “misafir anlayışı” ile aklımızın ve kalbimizin doğru yerde olduğunu hissettirerek hizmet verdiğimize inanıyoruz.
Neler yaşanmadaki  Şıhın Yeri’nde misafirlerimizle?
Çocuklar doğdu, büyüdü, aileler genişledi, dostluklar pekişti, insanlar tanıştı, anlaşmalar yapıldı…
Aile, arkadaş, dost ortamıdır, iş yemeklerinin vazgeçilmezidir Şıhın Yeri.
Şanlıurfa kültürünü, Şanlıurfa mutfağını, Şanlıurfa insanını yabancılarla tanıştıran yerdir Şıhın Yeri.
Şıhın Yeri, hayırlı teyzemizin soğan salatasını, Anneannemizin içli köftesini ustalarımızın “ustalıklarını”  sergiledikleri ve hala annelerimizin yemek tarifleriyle zenginleştirmeye çalıştığımız evinizdir.
Şanlıurfa mutfağının zenginliği, derinliği ve yemek kültürünü büyük bir özveri ve disiplin içinde hazırlayan profesyonel ekibimiz ve misafirlerimizin güveni ve desteği ile dünyanın vazgeçilmez yeni sofrası olmak için çabalarımız ilk günkü heyecanıyla devam ediyor…
Teşekkür ederiz…Kaliteli hizmet anlayışından ve mutlak müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Şıhın Yeri, gerek kaliteli ürünleri, gerekse Urfa mutfağının eşsiz tadlarını size sunmaktan kıvanç duyar.
Şıhın Yeri olarak ilkemiz müşterilerimizin damak tadına uygun yemeklerle unutamayacakları bir gün yaşatmak. Eğer siz de nefis yemeklerimizi tatmak isterseniz, Yenişehirdeki mekanımıza bekleriz.
Kebap Şıhın Yeri’nde yenir. Çünkü usulüne göre pişen gerçek kebap, dillere destan eşsiz lezzetiyle ilk kez yiyenleri bile kendine müdayim eder. Bu lezzetin sırrı ise yöreye özgü taptaze malzemelerin, dünden bugüne taşınan geleneksel yöntemlerle pişirilmesidir.
Kebabı pişiren kişinin ustalığı ise kuşkusuz kebabın en önemli olmazsa olmazıdır..
Türkiye’nin her yerinde bir kebapçı bulunabilir ve kebap yiyebilirsiniz. Ama Şıhın Yerinde yiyeceğiniz kebap; malzemeleri, hazırlanışı, tadı ve sunumuyla kebap kültürünün seçkin bir ürünüdür ve açıkçası kebap Kebapçı Bey’de yenir.
MENÜ : 
Başlangıçlar  Çorbalar Kebaplar Izgaralar Dürümler Spesiyaller Et Dönerler Tavuk Dönerler Fırın Ürünleri Salatalar İçecekler

Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *