SİVAS AKYEL DORSE

şimdi ara
Bugün 1 , Nisan ayında 3 ve toplamda 29 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

SİVAS AKYEL DORSE

FATİH AKYEL
--
-

Misyon: Şirketimizin sinerjisi ile kaliteli, sürekli, güvenilir, müşteri odaklı imalat ve satış.
Vizyon: Sektörümüz üzerinde büyük oyunculardan birisi olmak.
Firmamız 1965 yılında AKYEL torna atölyesi olarak havalı fren ve ilave dingil konularında sektöre hizmet vermeye başlamıştır. 1983 yılında Dorse imalatına Başlamış ve AKYEL DORSE / Doğan AKYEL adını almıştır. 2010 yılında ise AKYEL TREYLER Makine San. Tic. Ltd. Şti. olarak şirketleşmiştir.
2012 yılında Gaziantep 3. Organize sanayi bölgesindeki 15. 000 m2 alan üzerine kurulu yeni tesisine taşınması ile kapasitesini artıran firmamız İstanbul'da bayilik sistemiyle yürüttüğü satış pazarlama çalışmalarını diğer bölgelerde ise kendi yurt içi satış ekibiyle sürdürmektedir.
13. 60 sal kuru yük (dökme yük taşıma) dorsesi, Kapaklı tip damper Dorse, havuz tip damper Dorse, tanker dorse, konteyner taşıma dorsesi, kılçık dorse, tanker şasi, sal kasa (platform) dorse, Tenteli Dorse, yana devirmeli Demir dorsesi gibi çeşitli tiplerde Dorse imalatı yapan firmamız Dorse imalatının yanı sıra satış sonrası Müşterilerine Türkiye'nin her yerinde sunduğu servis hizmeti ile müşterileriyle SATIŞ SONRASI DOSTLUK ilişkisini de başarı ile kurmuştur.
Firmamız İkinci el dorselerin tek tek veya filo halinde alımlarıyla, bunların yenileri ile Değişimi ile müşterilerine takas desteği sağlamaktadır. Ayrıca başta Suudi Arabistan, Sudan, Libya, Irak, Türkmenistan, Nijerya, Gürcistan olmak üzere çeşitli ülkelere yaptığı yarı römork ihracatları ile Ülke ekonomisine katkı konusunda da üzerine düşen vazifeyi yerine getirme gayreti içerisindedir...


Çalışma Saatleri

Hafta İçi09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
PazarKapalı

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *